Kariera

W Ergonode wierzymy, że ludzie to najcenniejszy zasób każdej organizacji. Tworząc z myślą o ludziach pracujemy z ludźmi. Dołącz do nas!

Na co możesz liczyć?

Może uważasz, że firmowe benefity nie mają znaczenia. My wierzymy, że to oznaka troski, która pozwala Ci się rozwijać i czuć satysfakcję.

100% zdalnie

Dołącz do społeczności cyfrowych nomadów. Korzystaj z pracy w elastycznych godzinach i czasu zaoszczędzonego na dojazdach.

Korzystaj z czasu wolnego

Równowaga pomiędzy pracą i życiem osobistym, jest konieczna dla Twojego rozwoju i satysfakcji. Lubimy pracować i lubimy odpoczywać. Nieważne czy wybierasz paintball czy przytulny fotel z książką. Ładuj baterie w zgodzie z własnymi potrzebami.

Elastyczny czas pracy

W naszych zespołach spotykają się sowy i skowronki. Ustal ze swoim zespołem pory spotkań i zarządzaj swoim czasem we własnym rytmie. Interesuje nas przede wszystkim efektywność i dobrze wykonana praca.

Ubezpieczenie medyczne

Twoje zdrowie ma dla nas znaczenie. Dlatego oferujemy indywidualną kartę medyczną.

Rozwój zawodowy

Kiedy się rozwijasz, rozwija się cała organizacja. Zapewniamy indywidualny budżet na rozwój i szkolenia w ramach Twoich kompetencji zawodowych.

Poznaj nasz styl

Jako dynamicznie rozwijający się startup z branży IT, gwarantujemy brak nudy i rutyny. Jeśli chcesz czuć, że to, co robisz, ma wpływ na większy obraz i czujesz satysfakcję z odpowiedzialności za powierzone zadania, bierz byka za rogi i dołącz do nas.

Zobacz, co mówią członkowie naszego zespołu

“To, co podoba mi się najbardziej w pracy dla Ergonode to podejście dające wolną rękę w wyborze sposobu osiągania założonych celów. Mając w pamięci doświadczenie pracy dla dużych korporacji, cenię sobie elastyczność takiego rozwiązania oraz zaufanie okazywane mi przez przełożonych.”

Adam Gomulski
Customer Success Specialists

“Praca dla Ergonode to różnorodność i nowe wyzwania każdego dnia. Nie ma opcji na nudę. Sprawy rozwijają się szybko. Jako osoba kreatywna cenię sobie możliwość tworzenia. Bycie trybikiem w maszynie z pewnością nie jest moją bajką. W Ergonode widzę całość projektu i mam realny wpływ na jego tworzenie”

Iza Faber
Marketing Manager

Sprawdź kogo szukamy!

Chcesz zacząć karierę w najbardziej dynamicznie rozwijającej się branży? Dołącz do nas!