Zarządzanie treściami

Elastyczne zarządzanie katalogami i nowe możliwości projektowania zapewniają tworzenie informacji produktowych na najwyższym poziomie.

Wysoce intuicyjne narzędzie dla każdego specjalisty ds. contentu

Twórz różnorodne i indywidualnie zaprojektowane szablony stron produktowych.
Ergonode otwiera przed Tobą cały pakiet nowych możliwości zarządzania informacją o produktach.

Szybkie i efektywne bezpośrednie edytowanie komórek

Ergonode umożliwia pracę bezpośrednio wewnątrz środowiska poprzez prostą edycję każdego z elementów. Chcąc wpisać dane wystarczy kliknąć na pożądaną komórkę i zacząć wprowadzanie.

Content enrichment na steroidach

Dobrze zaprojektowana strona produktowa jest najlepszym sprzedawcą. Możesz tworzyć indywidualnie zaprojektowane szablony stron produktów dopasowane do rodzaju i potrzeb asortymentu. 

Idealne rozwiązanie do tworzenia wielu wersji językowych i optymalizacji SEO

Wykorzystuj słowa kluczowe i zapewnij sobie doskonałą widoczność w wyszukiwarkach.

Super elastyczne operacje masowe

Operacje masowe przy dużej ilości danych są koniecznością. Ergonode pozwala je wykonywać w elastyczny i dopasowany do organizacji, sposób.

Sprawdź jak to działa!

Przekonaj się jak łatwo możesz zarządzać procesem pracy z danymi produktowymi.
To tylko niewielki fragment szerokichmożliwości Ergonode.

Wszystko co najlepsze w Twoim PIMie

Szeroki wybór rodzajów contentu

Dzisiejszy świat pędzi na złamanie karku. Zdobycie uwagi i utrzymanie jej wymaga działania wielotorowego. Używaj różnych treści i mediów, aby sprawić, że Twoje strony produktowe będą tworzyć prostą i atrakcyjną ścieżkę klienta.  

Produkty proste, warianty i zestawy

W zależności od tego jaki jest Twój asortyment, możesz tworzyć różne rodzaje produktów. Możesz rozbudowywać swoje produkty o różne warianty i łączyć je pomiędzy sobą w zestawy.

Przypisywanie i grupowanie atrybutów z produktami

Twórz grupy atrybutów i przypisuj je różnym szablonom stron produktowych dopasowanym do wymagań Twojego e-sklepu.

Cross-sells, up-sells i relacje pomiędzy produktami

To absolutny musthave dobrze zaplanowanego sklepu internetowego i procesu sprzedaży. Ergonode daje możliwość tworzenia relacji pomiędzy produktami, aby wnieść na wyższy poziom doświadczenie klienta i zapewnić wyższy stopień konwersji sprzedażowej.

Wersje językowe

Korzystaj z łatwej i intuicyjnej opcji tłumaczeń i twórz wiele wersji językowych, potrzebnych do sprzedaży międzynarodowej.

Tryb arkuszy

Każdy zna arkusze Excela, które są łatwe i intuicyjne. W Ergonode możesz pracować w trybie arkuszy i używać tych samych narzędzi do kopiowania, przenoszenia czy formatowania komórek.

Operacje masowe na katalogach

Operacje masowe zawsze znacząco skracają czas pracy. Możesz z nich również korzystać w przypadku pracy z katalogami

Work-in-progress board

Jeden rzut oka wystarczy, aby zorientować się na jakim etapie znajduje się praca nad projektem dzięki przejrzystej grafice na tablicy.

Kategorie i drzewa

Zarządzanie dużą ilością asortymentu staje się bajecznie łatwe dzięki budowaniu drzew kategorii produktów. Każdy produkt może być przypisany do jednej lub kilku kategorii.  To ułatwia ich lokalizację.

Statyczne i dynamiczne listy produktów

Statyczne listy produktów są tworzone manualnie poprzez dodawanie wybranych produktów. Listy dynamiczne powstają automatycznie dzięki korzystaniu z ustanowionych reguł lub przypisywaniu odpowiednich atrybutów.

Pełna integracja dzięki API

Łącz się z Ergonode w najbardziej skuteczny i efektywny sposób dzięki API.

Ergonode to najwygodniejsze w użyciu i najbardziej kompleksowe narzędzie na rynku do zarządzania informacjami o produktach.

Możesz bez ograniczeń tworzyć różne struktury szablonów stron produktowych oraz  przypisywać odpowiednie atrybuty używając super prostego narzędzia do projektowania w technice drag&drop. 

Projektuj szablony swoich stron produktowych dopasowanych do rodzaju asortymentu

Sposób projektowania na zasadzie drag&drop to nieograniczone możliwości projektowania stron produktowych adekwatnych do grup asortymentowych. To znacząco podnosi produktywność i efektywność pracy zespołu.

Tworzenie dowolnej ilości szablonów i relacji produktowych

W Ergonode nie ma ograniczeń. Zdecyduj, które produkty wymagają indywidualnie zaprojektowanych stron produktowych. Twórz dowolne ilości wariantów produktów i relacji pomiędzy nimi.