2
min

Bartłomiej Kiermasz, CCO Ergonode, zglobalizuje markę.

Bartłomiej Kiermasz, doświadczony architekt customer experience i manager zespołów IT, obejmuje stanowisko CCO (Chief Commercial Officer) w Ergonode.Bartek ma za sobą wieloletnią karierę m.in. w markach SAP, NTT DATA oraz Sii. W Ergonode realizować b

  • Bartłomiej Kiermasz, doświadczony architekt customer experience i manager zespołów IT, obejmuje stanowisko CCO (Chief Commercial Officer) w Ergonode.
  • Bartek ma za sobą wieloletnią karierę m.in. w markach SAP, NTT DATA oraz Sii. W Ergonode realizować będzie ambitne cele związane z ekspansją na rynki zagraniczne.

Ergonode tworzy przełomowe rozwiązania dla sklepów online i coraz mocniej stawia na ekspansję zagraniczną. Stąd decyzja o zaproszeniu do współpracy doskonałego fachowca.

Do głównych zadań nowego dyrektora handlowego należeć będzie rozbudowanie działu sprzedaży i wsparcia klienta oraz szybkie skalowanie kanału partnerskiego.

  • Dołączam do zespołu Ergonode w chwili, gdy produkt ma solidną funkcjonalność bazową i zdefiniowaną bardzo ambitną roadmapę rozwojową. Moim zadaniem będzie zbudowanie zespołu, który pozwoli rozwijać produkt wspólnie z naszymi klientami i wyjść z rozwiązaniem na szeroko rozumiane rynki międzynarodowe. Chciałbym, aby mój zespół wspierał klientów z branży e-commerce w usprawnieniu efektywności obszaru zarządzania informacjami o produkcie i dzięki temu pozwalał im m.in. na zwiększanie sprzedaży i sprawne wchodzenie naszych klientów na nowe rynki - wyjaśnia Bartłomiej Kiermasz, CCO w Ergonode.

Bartek dodatkowo będzie odpowiadał za stworzenie działu konsultingu, (Proffesional Services), który ma skutecznie wspierać klientów i partnerów w efektywnych i szybkich uruchomieniach rozwiązania Ergonode.

Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie Bartka wyniesione z SAP i innych międzynarodowych projektów w połączeniu z działaniami naszego niezastąpionego zespołu wytworzą siłę synergii, która pozwoli dalej skalować nasz biznes i oferować najlepszą jakość na rynku.

Warto przypomnieć, że Ergonode zyskuje uznanie kluczowych inwestorów. W naszą markę uwierzył m.in. założyciel eobuwie i Modivo, Marcin Grzymkowski, który w grudniu 2021 zainwestował aż 5 milionów złotych.