Zostań partnerem

Wypełnij krótki formularz i zostań partnerem Ergonode. Z sukcesem wykorzystaj rynkowe szanse na związane z digitalizacją produktów i PIM.

Zostanie partnerem Ergonode to nie tylko zdobycie nowego rozwiązania, które można wprowadzić na rynek. Inwestujemy w trwałe, bliskie relacje z naszymi partnerami oparte o wzajemne wartości.
Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie!
Uups! Coś poszło nie tak, sprawdź formularz.

Często zadawane pytania

Jeśli masz pytania odnosnie partnerstwo? Napisz do nas, chętnie porozmawiamy.

Kto może zostać partnerem?

Program partnerski skierowany jest zarówno do firm technologicznych, które zajmują się wdrażaniem rozwiązań e-commerce (agencje e-commerce, software house'y, integratorzy rozwiązań), jak i także agencji marketingowych (agencje content marketingowe, SEM/SEO, etc.), zainteresowanych poszerzeniem oferowanego portfolio produktów.

Czy program partnerski jest odpłatny?

Program partnerski nie jest odpłatny, jednak zastrzegamy sobie prawo do nawiązania współpracy z firmami, które będą w stanie spełnić warunki uczestnictwa, a perspektywa korzyści będzie wartościowa dla obu stron.

Jakie korzyści otrzymuje partner?

W zależności od rodzaju partnerstwa zestaw korzyści jest różny, są to m.in. wspólne akcje marketingowo-sprzedażowe z partnerami, dostęp do core team w zakresie architektury rozwiązania, czy wpływ na przyszłą roadmapę. Partnerzy to także społeczność, którą Ergonode zamierza dynamicznie wspierać i aktywizować poprzez liczne dedykowane eventy, szkolenia, czy webinary.

Czy Ergonode oferuje różne rodzaje partnerstwa?

Tak. Dla firm wdrożeniowych, które posiadają własne zespoły IT oferujemy program Solution Partners, a dla całego segmentu agencji konsultingowo-marketingowych program Sales Partners. Dodatkowo w zależności od aktywności danego partnera jest możliwe zróżnicowanie benefitów wynikających z partnerstwa.

Czy można zostać partnerem ponadregionalnym?

Jeśli dany partner posiada regionalne oddziały w różnych krajach, jak najbardziej można uzyskać partnerstwo na kilku rynkach. Bardzo często Ergonode jest wykorzystywany jako rozwiązanie wielorynkowe, więc klienci potrzebują merytorycznego wsparcia na wielu rynkach.